Anmäl till kurs

Anmälan
Anmälan skickas till pirre@hundia.se
Märk (ämne) mailet med kursens namn.
Skriv ner namn, adress och telefonnummer och mailadress om det är annan än den du mailar från.
Ange också hundens namn, ålder och ras/raser.

Du kan också ringa 0764-160622, men har jag kurs eller föreläsning då kan jag ha svårt att anteckna dina uppgifter, varför mail ofta är bättre.
Och du får gärna ringa om du har frågor om kurser också förstås!

Du får besked om plats och betalning i svarsmail inom tre dagar i regel. Eftersom jag dömer tävlingar en del helger kan det ibland dröja innan du får svar. Har du inte fått svar inom en vecka, kontakta oss gärna igen, ifall ditt mail inte kommit fram. Titta också i skräpkorgen, så inte vårt mail hamnat där.

Betalning
Du får information om hur du betalar efter din anmälan. Betala först efter bekräftad plats.

Hantering av personuppgifter – GDPR
Genom att anmäla dig till kurs tillåter du Hundiagården att spara de uppgifter du lämnar till oss för att vi ska kunna kontakta dig, bokföra mm. Här kan du läsa mer om GDPR och hur dina uppgifter behandlas.

Här hittar du mer kursinformation och om avbokningar